Сухе повітря фінської сауни сприяє кращій тепловіддачі і дозволяє досить легко переносити високу температуру і дітям, і людям у віці. Попарившись в сауні, ви можете освіжитися в бадьорить душі, поплавати у великому басейні з кришталево чистою водою і комфортно відпочити. Фінська сауна добре розслабляє, тому показана при високих щоденних навантаженнях. Відвідуючи сауну, ми очищаємо організм від токсинів і підвищуємо імунітет.

Історія східних лазень налічує багато століть. Користь турецької лазні незаперечна. Історики датують її поява другою половиною першого тисячоліття нашої ери. Попередниками східних лазень є римські терми, але у перших є свої відмінності і особливості. Їх технологію описали англійські мандрівники в дев'ятнадцятому столітті, причому, як правило, вони розповідали саме про турецькій лазні, яку інакше називають хамам.

Не дуже сильний вологий жар, прекрасна можливість помитися, підлікуватися, відпочити ... Вам багато розповіли про те, яка від хамам користь, і Ви вже збираєте банний чемоданчик.

Ми чекаємо вас!